اخبار و رویدادها

برگزاری کارگاه آموزشی آبداران در خصوص وظایف مربوطه و وصول مطالبات در امور آبفار گناباد

۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - بازدید 558

کارگاه آموزشی و توجیهی با حضور سرپرست امور آبفار گناباد و جمعی از آبداران در خصوص توجیه وظایف مربوطه و وصول مطالبات در امور آبفار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این کارگاه آموزشی و توجیهی مقرر گردید آبداران شهرستان گناباد در انجام وظایف محوله شامل (نصب پکیج، تعیین کاربری، تعرفه، قرائت صحیح و غیره) نهایت دقت را به عمل آورند.

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی گناباد بیان کرد: یادآوری، تذکر، جمع آوری آب بها و تسلیم اخطاریه به بدهکاران در حین انجام قرائت کنتورها، توزیع قبوض و مراجعه مکرر به مشترکین بدهکار توسط آبداران پس از سپری شدن مهلت پرداخت می تواند در وصول شدن مطالبات مؤثر باشد.

علیرضا فخار طبسی گفت: در حال حاضر بیش از 43 هزار نفر در قالب بالغ بر 19 هزار مشترک در روستاهای شهرستان گناباد تحت پوشش این امور قرار دارند.

وی در پایان این کارگاه آموزشی از تمامی آبداران و مسئولین شرکت تعاونی ها که با برگزاری جلسات منظم، پیگیری های مکرر و  عملی ساختن راهکارهای اصولی و خلاقانه در زمینه وصول مطالبات سبب شده اند رتبه شهرستان همچون گذشته در صدر جدول وصول مطالبات باشد تقدیر و تشکر نمود.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 333 | کل بازدیدکنندگان : 970284 | تعداد کاربران بر خط : 0