اخبار و رویدادها

برگزاری گردهمایی مدیران امور شهرستان های آبفار خراسان رضوی در کلات

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - بازدید 253

گردهمایی مدیران امور شهرستان های آبفار خراسان رضوی با حضور مدیرعامل این آبفار و فرماندار کلات در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیرعامل آبفار خراسان رضوی در این جلسه گزارشی از تخصیص اعتبارات به آب شرب روستایی در دولت تدبیر و امید و فعالیت های انجام شده در سال 96 ارائه داد و بر پیگیری و تحقق اهداف عملیات شرکت که توسط شرکت مهندسی آبفای کشور تهیه و ابلاغ شده است، تاکید کرد.

محمد دانشگر هدف از برگزاری این گردهمایی را تبیین و تشریح برنامه های شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی بیان کرد و افزود: با توجه به کاهش 34 درصدی اعتبارات حوزه عمرانی در سال 97، مدیران شهرستان ها باید برای به ثمر رساندن اهداف شرکت که تأمین آب شرب سالم و بهداشتی برای روستاییان است، به سمت درآمدزایی برنامه ریزی کنند.

وی گفت: عملکرد صحیح کارکنان و تکریم ارباب رجوع باعث افزایش سطح رضایتمندی خواهد بود و با هماهنگی بیشتر واحدهای مختلف در روستاهای تحت پوشش خواهیم توانست بهترین و بیشترین خدمات را به مشترکین ارائه دهیم و مفهوم توسعه را به معنی واقعی عملیاتی نماییم.

فرماندار شهرستان کلات نیز از حساسیت موضوع کم آبی در کشور و کاهش اعتبارات سالانه مطالبی عنوان کرد و گفت: باید با اطلاع رسانی وضعیت موجود از  خیرین دعوت شود تا در حوزه آبرسانی روستایی به کمک شرکت های آبفار بیایند.

سرپرست امور آبفار کلات نیز با ارائه گزارشی از روند تأمین آب شرب مردم روستاهای این شهرستان پرداخت و از بهره‌مندی بیش از 24 هزار نفر در قالب بالغ بر 8 هزار مشترک از خدمات این امور خبر داد.

رضا رمضان پور همچنین از اعتبارات و پروژه های انجام شده و خسارات وارد شده بعد از سیل سال 96 مطالبی را بیان کرد.

در این گردهمایی معاونین و مدیران آبفار خراسان رضوی، برنامه ها و اهداف مورد نظر خود را در حوزه کاری خویش مطرح کردند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 230 | کل بازدیدکنندگان : 367117 | تعداد کاربران بر خط : 0