اخبار و رویدادها

تاکید نماینده مردم سبزوار بر رفع سریع مشکلات آبرسانی روستاهای دهستان شامکان

۸ آبان ۱۳۹۸ - بازدید 233

نشست مردمی نماینده مردم سبزوار در مجلس با اهالی روستاهای دهستان شامکان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در نشستی که با حضور نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب در مجلس شورای اسلامی، مدیر آبفار، اهالی و اعضاء شورای اسلامی روستاهای یحیی آباد، کلاته، حسین آباد، کلاته نوبهار، علی آباد ترکن و شامکان دهستان شامکان شهرستان سبزوار برگزارگردید، مشکلات مطرح شده از سوی اهالی روستاها مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید مشکلات مربوط به شبکه آب شرب روستاهای دهستان شامکان از طریق امور آبفار سبزوار و اعضاء شورای اسلامی روستاها پیگیری گردد.

مدیر امور آبفار سبزوار در این خصوص بیان کرد: عدم رعایت الگوی مصرف، استفاده از آب شرب برای مصارف کشاورزی، دام و همچنین فرسودگی شبکه ها و هدر رفت ناشی از اتفاقات یکی از دلایل عمده مشکلات و کمبود آب در روستاهای تحت پوشش شرکت آبفار می باشد.

عباس واهبی در ادامه گفت: در سال جاری مبلغ ده میلیارد ریال اعتبار جهت رفع مشکلات آب شرب روستاهای دهستان شامکان در نظر گرفته شده است که با تخصیص و اجرایی شدن عملیات لازم، مشکلات موجود برطرف خواهد شد.

واهبی افزود: در حال حاضر دهستان شامکان با شش روستا و جمعیتی بالغ بر 5000 نفر در قالب 2076 مشترک تحت پوشش خدمات آبرسانی امور آبفار سبزوار قرار دارد.

رمضانعلی سبحانی فر، نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از فعالیت های  امور آبفار سبزوار در خدمات رسانی به روستاییان، بر لزوم سرعت بخشی در رفع مشکلات آبرسانی به روستاهای دهستان شامکان تأکید کرد.

 

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 438 | کل بازدیدکنندگان : 964925 | تعداد کاربران بر خط : 0