اخبار و رویدادها

تخصیص 135میلیارد ریال از صندوق توسعه ملی برای آبرسانی به روستاهای خراسان رضوی

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - بازدید 355

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی گفت: تاكنون در سال جاري 135 میلیارد ریال برای ساخت و تکمیل مجتمع های آب رسانی روستایی استان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی تخصیص یافته شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سيدمسعود پاپلی با بیان این مطلب افزود: تخصیص ردیف اعتبارات صندوق توسعه ملی برای تکمیل مجتمع های آبرسانی روستایی کشور در دولت یازدهم صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه در این چارچوب برای کل کشور 15 هزار میلیارد ریال اختصاص یافته اظهار داشت: سهم استان از این اعتبارات هزار و ده میلیارد ریال بوده که برای تکمیل 43 مجتمع آب روستایی به استعداد 724 روستا در نظر گرفته شده است.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی افزود: تاکنون از این میزان 135 میلیارد ریال تخصیص داده شده است.

پاپلی ابراز داشت: در این چارچوب باید 117 حلقه چاه حفر، 145 حلقه چاه تجهیز، 85 کیلومتر خطوط برقرساني و حدود 1700 كيلومتر لوله گذاری اجرا، 37 هزار مترمکعب مخزن ذخیره احداث و 10 هزار مورد انشعاب خانگي نصب  شود.

وی ادامه داد: در صورت تخصيص كامل اعتبارات در سال جاري، تعهدات اجرايي حدود 208 روستا با جمعیت 137 هزار انجام مي شود.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی گفت: تمهیدات لازم برای اجرای این پروژه ها از جمله عقد قرارداد با پیمانکاران و تولیدکنندگان اتخاذ شده است.

وی افزود: پيشنهاد ساخت و تکمیل 43 مجتمع روستایی در خراسان رضوی با اولويت مجتمع هایي كه داراي مشكلات بيشتري بوده اند، صورت پذيرفته است.

پاپلی ادامه داد: رفع مشکلات آبرسانی در روستاهای خراسان رضوی در مجموع به سه هزار و 130 میلیارد ریال اعتبار نیازمند است.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 1038 | کل بازدیدکنندگان : 927431 | تعداد کاربران بر خط : 0