اخبار و رویدادها

تقدیر استاندار خراسان رضوی از رئیس اداره امور مالی و ذیحسابی شرکت آبفار استان

۳ مهر ۱۳۹۷ - بازدید 273

استاندار خراسان رضوی با اهدای تقدیرنامه‌ای به رئیس اداره امور مالی و ذیحسابی آبفار خراسان رضوی، از وی به جهت کسب رتبه اول ارزیابی شاخص های اختصاصی در بین دستگاه های اجرایی استان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان با اهدای لوح تقدیر به رئیس اداره امور مالی و ذیحسابی آبفار استان، از وی به جهت کسب رتبه اول ارزیابی شاخص های اختصاصی در بین دستگاه های اجرایی استان قدردانی کرد.

دکتر رشیدیان در متن تقدیرنامه خود آورده است:

” جناب آقای ابراهیم صداقت طلب

رئیس محترم اداره امور مالی و ذیحسابی آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی

سنجش میزان پویایی و بالندگی نظام اداری به منظور بهبود مستمر آن در راستای تحقق اهداف توسعه کشور امری ضروری است که هر ساله با اتکا به ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی به عنوان اجزای نظام اداری و مبتنی بر شاخص های عمومی منبعث از برنامه های عملیاتی اصلاح نظام اداری و شاخص های اختصاصی دستگاهی صورت می گیرد.

بدینوسیله از همت، تلاش خالصانه و اقدامات اثربخش جنابعالی و مجموعه همکاران آن شرکت که موجب گردیده از سوی ستاد جشنواره شهید رجایی استان به عنوان دستگاه برتر در کسب امتیاز شاخص های اختصاصی ارزیابی عملکرد سال 1396 انتخاب شوید، تقدیر و تشکر به عمل می آید.

امید است با استعانت از درگاه الهی و عنایات خاصه حضرت ثامن الحج (ع) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و اجرای سیاست های عالیه دولت تدبیر و امید شاهد بهبود مستمر فرآیندهای انجام امور و توفیق ارائه خدمت بیشتر به مردم شریف استان باشیم. “

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 508 | کل بازدیدکنندگان : 564956 | تعداد کاربران بر خط : 0