اخبار و رویدادها

تقدیر امام جمعه گناباد از مدیر امور آبفار این شهرستان

۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - بازدید 464

تقدیر امام جمعه و فرمانده یگانه پدافند هوایی گناباد با اهدای تقدیرنامه ای به مدیر امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان، از وی قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در بخش‌هایی از این تقدیرنامه آمده است:

حمد و ستایش سزاوار خداوندی است که مارا به نعمت حیات مفتخر و به انعام خلقت عبودیت خویش پرورده از یادگاران خون شهیدان چراغ مهر بر سرمان بر افروخته است به طوری که در عرصه کارزار، گستره ی بی زوال و جاویدان ایران اسلامی پیمان یک دلی و یک رنگی مسئولین جمهوری اسلامی ایران را در شکستن پشت هر خصم متجاوزی گواهی می دهد.

ظهور تلاش/مدیر مدبر/بسیجی خدمت/جناب آقای محمد رضا ابراهیمی

تلاش و کوشش بی منت حضرتعالی گل واژه ای از آیین تجلی یک پیروزی و فرصت سازی برای پیشرفت در اقیانوس بی کران خدمت بوده است. تلاش های خالصانه، همکاری صادقانه و خدمات دلسوزانه شما برادر ارزشی در راستای ایجاد زیر ساخت ها و فراهم آوردن بستر مناسب در جهت ارتقاء توان لجستیکی و معنوی یگان پدافند هوایی سر لشکر شهید علایی در شرق کشور را به عنوان یکی از اولیت های مورد تایید محبوب عاشقان جان به کف فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) ماجور و مشکور داشته وآن را موهبتی الهی، بسیار ارزشمند و سزاوار تقدیر می دانیم.بدون تردید و جود را و مردانی همچون شما در عرصه های  مختلف کشور نقش تعیین کننده ای در جهت ارتقاء سطح سلامت، امنیت، علم و فرهنگ، اخلاق و معنویت در جامعه داشته و اندیشه های موهوم معارضان و معاندان را در هاله ای از یاس و ناکامی محض برده و آذرخش اراده تان، دشمنان جمهوری اسلامی ایران را ازاوج خود خواهی به حضیض حقارت کشانده است. اینجانبان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر آرزوی سلامتی و بهورزی و توفیقات روز افزون را برای شما و خانواده محترمتان در شعاع پر مهر عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنافداه) و نایب بر حقش فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) مسئلت می نماییم.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 384 | کل بازدیدکنندگان : 964871 | تعداد کاربران بر خط : 0