اخبار و رویدادها

جشنواره ” آب و آبادی” میهمان مردم خونگرم روستای کوه سفید باخرز شد

۲۳ تیر ۱۳۹۷ - بازدید 167

با هدف آموزش و فرهنگ سازی در خانواده ها در خصوص صرفه جویی و مصرف صحیح آب، “جشنواره آب و آبادی” در روستای کوه سفید باخرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار باخرز گفت: آب موهبتی الهی است که خداوند آن را در اختیار ما قرار داده و بهترین راه قدردانی ما از خداوند، استفاده بهینه و صحیح آب و جلوگیری از اسراف است و با برگزاری این گونه همایش ها راههای مصرف بهینه آب به مردم آموزش داده می شود.

مجید بخشی اظهار کرد: ترویج اصلاح الگوی مصرف به عنوان یکی از مولفه های  سبک زندگی اسلامی نياز به فرهنگ‌سازى گسترده‌اى دارد و اين فرهنگ ابتدا باید در خانواده نهادينه شود بویژه زنان كه مديران داخلى خانواده‌اند، با قدرت نفوذ عاطفى در همسر و فرزندان خود، در القاى فرهنگ صرفه‌جويى بر ساير اعضاء بسيار اثر گذارند.

استفاده از قابلیت نیروهای توانمند بومی در اجرای برنامه های متنوع طنز و  سرگرمی، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی از جمله مسابقه نقاشی همراه با والدین با موضوع  مصرف بهینه آب و اهدای جوایز به برندگان این مسابقات و توزیع بسته فرهنگی، پازل و هدایای دیگر در این جشنواره از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

در پایان این مراسم با نظر سنجی میدانی که از شرکت کنندگان شد آنان رضایت خود را از نحوه برگزاری و سودمند بودن آن اعلام و به برگزاری این گونه برنامه ها تاکید کردند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 230 | کل بازدیدکنندگان : 367117 | تعداد کاربران بر خط : 0