اخبار و رویدادها

جشنواره “نخستين واژه، آب”، میهمان دانش آموزان روستای احمدآباد چناران شد

۱۱ آذر ۱۳۹۷ - بازدید 193

همزمان با برگزاری دهمین جشنواره فراگیری نخستین واژه “آب”، زنگ آب در مدرسه روستایی احمدآباد چناران با هدف آموزش مدیریت مصرف نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در راستای سیاست های ابلاغی از سوی شرکت مهندسی آبفای کشور و به منظور اهمیت و شناساندن جایگاه آب در زندگی انسانها و سایر موجودات، جشنواره نخستین واژه آب در دبستان علی ابن ابیطالب (ع) روستای احمدآباد شهرستان چناران برگزار شد.

رئیس اداره روابط عمومی و آموزش همگانی آبفار خراسان رضوی گفت: نواختن زنگ آب و برگزاری جشنواره آب از جمله برنامه‌های اثرگذار در زمینهٔ فرهنگ‌سازی در حوزه آب است و هدف از اجرای این برنامه ها، افزایش آگاهی در خصوص نقش مهم آب در ادامه حیات، هشدار در خصوص محدودیت های منابع آب و ضرورت یادگیری روش های مصرف بهینه می باشد و یقینا این روش می تواند اثر بخشی زیادی در ترویج فرهنگ صرفه جویی ایجاد کند.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی چناران نیز در این جشنواره با اشاره به بحرانی بودن وضعیت منابع آبی، از دانش آموزان خواست به عنوان حامیان آب، به والدین خود تأکید کنند تا آب را بدرستی استفاده و مصرف آن را مدیریت کنند.

همچنین برگزاری نمایشگاهی از آثار نقاشی دانش آموزان با موضوع آب مساوی با زندگی و اهدای جوایز به برگزیدگان این مسابقات و انجام برنامه هاي شاد و مفرح، اجرای گروه سرود دانش آموزي، دکلمه و توزیع بسته‌های فرهنگی در بین تمام دانش آموزان شرکت کننده در این جشنواره از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 372 | کل بازدیدکنندگان : 553395 | تعداد کاربران بر خط : 0