اخبار و رویدادها

جشنواره “آب، کودک، آینده” میهمان دانش آموزان 5 روستای فیروزه شد

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - بازدید 217

جشنواره “آب، کودک، آینده” با هدف فرهنگ سازی مصرف بهینه آب، با حضور دانش آموزان ابتدایی 5 روستای شهرستان فیروزه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این مراسم که با حضور 200 نفر از دانش آموزان دبستانی 5 روستای فیروزه شامل شورگشت، شورورز، زروند، شوریاب و دستجرد برگزار شد، برنامه های متنوعی از قبیل اجرای گروه هنری در زمینه فرهنگ سازی و آموزش عملی در خصوص صرفه جویی و مصرف صحیح آب شرب به دانش آموزان دبستانی، اجرای سرود و نمایش توسط دانش آموزان و برگزاری مسابقه نقاشی انجام گردید.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی فیروزه ضمن قدردانی از مجموعه روابط عمومی ستاد استان به جهت اهتمام جدی در برگزاری این جشنواره ها افزود: طی بررسی های به عمل آمده، اجرای این گونه برنامه های مفرح و آموزشی، کاهش محسوس مصرف آب شرب و تغییر رفتار خانوارها را به دنبال دارد که با پیگیری، استمرار و گسترش این برنامه ها در سطح روستاهای شهرستان فیروزه، در دراز مدت شاهد نتایج مثبتی خواهیم بود.

رئیس اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفار خراسان رضوی در همین رابطه اظهار داشت: با توجه به بحران جدی کمبود آب ایام ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی است تا با استفاده از کمک روحانیون در مساجد، اقدام به اجرای برنامه مدیریت و ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و اطلاع رسانی درخصوص وضعیت آب شرب داشته باشیم و با اقدامات فرهنگی انجام گرفته و همکاری مردم بتوانیم گام های موثری در راستای مدیریت مصرف بهینه آب برداریم.

شایان ذکر است در این مراسم علاوه بر حضور پر شور دانش آموزان، تعداد زیادی از اهالی روستا با حضور در مراسم جشن از برگزاری آن استقبال نمودند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 231 | کل بازدیدکنندگان : 367118 | تعداد کاربران بر خط : 0