اخبار و رویدادها

جشنواره “نخستین واژه آب” به روستای سید آباد خوشاب رسید

۹ دی ۱۳۹۷ - بازدید 184

جشنواره “نخستین واژه آب” با هدف آموزش و فرهنگ سازی به دانش آموزان در خصوص مصرف صحیح آب در روستای سید آباد شهرستان خوشاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، این جشنواره با حضور معاون فرماندار و جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی خوشاب و 350 دانش آموز مقطع ابتدایی روستاهای سید آباد و سوزنده در حسینیه ثامن الائمه سید آباد برگزار  گردید و در قالب برنامه های شاد، آموزنده و مسابقات مختلف فرهنگی روش های ساده و کاربردی در جهت صرفه جویی در مصرف آب به دانش اموزان آموزش داده شد.

برگزاری کمپین حامیان آب و نمایشگاهی از اثرات دانش آموزان با موضوع آب مساوی با زندگی و اجرای گروه سرود دانش آموزی، دکلمه و اهدای جوایز به برندگان مسابقات و توزیع بسته فرهنگی در بین دانش آموزان شرکت کننده در این جشنواره و تقدیر از مشترکینی که الگوی مصرف را رعایت کردند از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

همچنین تعدادی از دانش آموزان به ‌عنوان ناجیان آب معرفی و توسط معاونت فرمانداری و سایر مسئولین حاضر به لباس مذکور ملبس شدند تا در حوزه فرهنگ ‌سازی مصرف آب در سطح مدرسه و روستای خود اقدامات لازم را انجام دهند و به عنوان حامیان آب، به همگان تأکید کنند تا آب را به درستی استفاده و مصرف آن را مدیریت کنند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 502 | کل بازدیدکنندگان : 564950 | تعداد کاربران بر خط : 0