اخبار و رویدادها

جلسه بررسی وضعیت آب شرب روستاهای تایباد با حضور آبداران این شهرستان

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - بازدید 157

جلسه بررسی وضعیت آب شرب روستاهای تایباد با حضور سرپرست امور آبفار، کارشناسان و آبداران این شهرستان برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در راستای اجرای برنامه ها و اهداف امور آبفار تایباد، جلسه ای در خصوص مباحث مربوط به مشترکین، کنترل کیفی، نگهداری و اجرایی با آبداران این شهرستان برگزار گردید.

سرپرست امور آبفار تایباد ضمن تشکر از خدمات شرکت تعاونی و آبداران این شهرستان در برگزاری مستمر اینگونه جلسات برای آموزش آبداران تاکید کرده و تامین آب سالم و بهداشتی را وظیفه اصلی این مجموعه عنوان کرد.

سید هادی نمازی در ادامه به بیان دیدگاه ها و سیاستهای کاری شرکت پرداخت و از آبداران درخواست نمود در جهت ارائه خدمات بهتر و مفیدتر به مشترکین تلاش نمایند و وظایف محوله را به نحو احسن انجام و نسبت به ارائه دقیق و صحیح اطلاعات اقدام نمایند.

وی افزود: با توجه به وضعیت بارش ها و محدودیت های شدید در منابع آب شیرین، مدیریت مصرف بایستی به جد مورد توجّه قرار گیرد و بر رفع به موقع اتفاقات و کنترل سرریز مخازن، راهبري مستمر و دقيق سامانه كلرزن، حفظ میزان کلرباقی مانده در محدوده مطلوب، ثبت نتایج کلر باقی‌مانده در قالب فرم جدید و تحویل به موقع آن در موعد مقرر، آموزش نحوه صحیح آماده‌سازی مواد گندزدا، حفظ و حراست از منابع آبی و خطوط انتقال، مراقبت و حفاظت از مخازن و راهبری صحیح دستگا‌ه‌های کلرزن، تغییر کاربری ها و معرفی انشعابات غیرمجاز در روستاها توسط آبداران تأکید و از آنان درخواست نمود جهت پرداخت به موقع صورت وضعیت ها به ستاد استان تمام تلاش خود را در جهت وصول مطالبات و جذب درآمد به کار گیرند.

سپس هر یک از ناظرین کنترل کیفی، مشترکین و بهره برداری به بیان نکات فنی و ضروری در حوزه کاری خود پرداختند و بر انجام امور محوله به طور صحیح توسط آبداران تأکید نمودند.

در حال حاضر بیش از 37 هزار نفر در 34 روستای تایباد در قالب بالغ بر 9 هزار مشترک تحت پوشش این امور قرار دارند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 230 | کل بازدیدکنندگان : 367117 | تعداد کاربران بر خط : 0