اخبار و رویدادها

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های تربت حیدریه با حضور فرماندار ویژه این شهرستان

۴ خرداد ۱۳۹۸ - بازدید 167

همزمان با ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی جلسه شورای هماهنگی های روابط عمومی های تربت حیدریه به ریاست معاون استاندار و فرماندار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه در این جلسه که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از روسای ادارات، خبرنگاران و اصحاب رسانه در محل سالن جلسات شرکت نفت برگزار شد
ضمن تبریک این روز و تجلیل از نقش برجسته روابط عمومی ها گفت: 130سال از عمر روابط عمومی در جهان می گذرد در حالیکه عمر این فن در ایران 75 سال است و هنوز آنطور که باید و شاید ساختار روابط عمومی در کشور جدی گرفته نشده و برخی مدیران سازمان ها بدون توجه به حوزه روابط عمومی وظیفه آنرا خود برعهده گرفته اند که این یک اشتباه است.

رستمی افزود: امروزه در شرایطی که شبکه های گسترده فضای مجازی با اخبار ضد و نقیض جامعه را تحت تأثیر خود قرار می دهند وظیفه روابط عمومی و رسانه های داخلی است که فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور بوجود آورند.

در این نشست هریک از مدیران روابط عمومی ادارات و نهادها به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و در پایان از روابط عمومی های برتر ادارات شهرستان با اهداء لوح تقدیر قدردانی شد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 2985 | کل بازدیدکنندگان : 722142 | تعداد کاربران بر خط : 1