اخبار و رویدادها

با حضور مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برگزار شد:

جلسه هم اندیشی ائمه جماعات آبفای شهری و روستایی خراسان رضوی

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - بازدید 78

جلسه هم اندیشی و آموزشی ائمه جماعات شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان خراسان رضوی در ستاد آبفا شهری استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این نشست مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ویژگی های یک امام جماعت موفق را داشتن محبوبیت و مقبولیت، رعایت اوقات نماز و سخنرانی مفید و ارزشمند برشمرد و از ائمه جماعات خواست از ورود به مسائل سیاسی پرهیز نمایند.
حجت الاسلام مهاجری بر اهمیت و اثرگذاری سخنرانی های همراه با مطالعه تاکید کرد و افزود: تفسیر قرآن، احکام، اخلاق و مناسبت ها از مهمترین موضوعاتی است که در مطالعه بایستی مورد توجه قرار گیرد.
مدیرعامل آبفا شهری و سرپرست آبفار روستایی استان هم از خراسان رضوی به عنوان استانی یاد کرد که بحث دین و مذهب در وجود همه افراد آن نهادینه شده است.

سید ابراهیم علوی وجود بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) در این استان را باعث سنگین شدن مسئولیت ها در خدمت رسانی به مشترکین دانست و خاطر نشان کرد: مبنای فعالیت های فرهنگی این مجموعه ترویج و عمل به تعالیم و مفاهیم اسلامی است و هر کجا دامنه نفوذ دستورات اسلامی در اعتقادات و اعمال افراد بیشتر شود زندگی شیرین، بانشاط تر خواهد شد.

در ادامه مسئول ستاد اقامه نماز استان راهکارهای کسب موفقیت در فعالیت های فرهنگی را به ائمه جماعات ارائه داد و با تاکید بر ایجاد تعامل با خانواده ها گفت: نماز نماد دینی مسلمانان است و حضور مدیران ارشد در نماز جماعت ادارات تاثیر زیادی در جذب کارکنان به این مراسم دارد.
حجت الاسلام سبحانی نیا تقویت نشاط در محیط عبادی را لازمه کار فرهنگی اعلام و ائمه جماعات را به مخاطب شناسی، آسیب شناسی و فرصت شناسی در فعالیت های تبلیغی توصیه کرد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 9 | کل بازدیدکنندگان : 693668 | تعداد کاربران بر خط : 0