اخبار و رویدادها

جلسه هم اندیشی مسئولان روابط عمومی آبفار خراسان رضوی در شهرستان سبزوار برگزار شد

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - بازدید 285

چهارمین جلسه هم اندیشی مسئولان روابط عمومی 28 شهرستان آبفار خراسان رضوی در شهرستان سبزوار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، رئیس اداره روابط عمومی و آموزش همگانی ستاد استان هدف از برگزاری این جلسه را تعامل و همفکری و گفتگو پیرامون مسائل مهم و بررسی دغدغه های روابط عمومی ها در شهرستان ها دانست.

سید رضا موسوی در سخنانی ضمن بیان نقش موثر روابط عمومی در انتقال اخبار و عملکرد شرکت به مسئولان و مشترکین بر فعال تر بودن این بخش تاکید کرد.

وی تصریح کرد: روابط عمومی های دستگاه های اجرایی باید با شناخت و آگاهی از نیازهای مردم، آن را به مدیران خود انتقال دهند و با یک ارتباط دو طرفه باعث ایجاد همدلی بین مردم و مسئولین شوند.

موسوی با اشاره به ضرورت برقراری ارتباط تنگاتنگ میان مدیران شهرستانها و روابط عمومی گفت: همکاران روابط عمومی تلاش می کنند تا با انعکاس فعالیت ها و برنامه های شرکت گامهای موثری در جهت پیشبرد اهداف عالیه شرکت بردارند که لازمه این کار ایجاد تفاهم و همکاری بین بخش های مختلف شرکت می باشد.

رئیس اداره روابط عمومی و آموزش همگانی آبفار خراسان رضوی افزود: برای ایجاد فضای تفاهم و همکاری در بین مجموعه، روابط عمومی نیازمند سهیم دانستن و تقویت حس مشارکت همه کارکنان در کارهاست.

وی گفت: برای ارتقا جایگاه روابط عمومی، ما باید سعی کنیم تجربه خودمان را بالا ببریم، باید به فکر ایجاد تغییر و تحول در کار خودمان باشیم و برای هر مسئله ای راهی پیدا کنیم و به عنوان نیروهای روابط عمومی استعداد روابط عمومی بودن را داشته باشیم و بعد با آموزش به تقویت استعدادهای خودمان بپردازیم.

مدیر امور آبفار سبزوار در این جلسه به ارائه گزارشی از اقدامات این امور در راستای آبرسانی به روستاهای این شهرستان پرداخت و حوزه روابط عمومی را پایگاه اطلاع رسانی معرفی کرد و فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در منابع آب را اولویت کار روابط عمومی برشمرد و با ارائه رهنمودهایی از همکاری و تلاش خالصانه تمامی مسئولین روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی قدردانی کرد.

در این جلسه در رابطه با فعالیتهای فرهنگی، نحوه چگونگی ارسال خبر، ارتباط و پاسخگویی سامانه تلفنی 1523 مطالبی بیان شد و همچنین با طرح موضوعات و مشکلات موجود در حوزه کاری روابط عمومی، حاضرین در جلسه راهکارها و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

در پایان این جلسه با اهدا لوح تقدیر از منتخبین بخش های مختلف روابط عمومی قدردانی گردید.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 231 | کل بازدیدکنندگان : 367118 | تعداد کاربران بر خط : 0