اخبار و رویدادها

حضور سرپرست آبفار خراسان رضوی به مناسبت هفته معلم در مدرسه روستایی کاظم آباد پنجشنبه مشهد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - بازدید 457

سرپرست آبفار خراسان رضوی به مناسبت هفته گراميداشت مقام معلم با حضور در دبستان کاظمیه مشهد ضمن تبريک به مدیریت و کادر آموزشي، از نقش سازنده معلمان در تربيت آينده سازان ميهن اسلامي تجليل کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، محمد سهرابی در حالي که از سوي رئیس اداره روابط عمومی آبفار خراسان رضوی و مدیر امور آبفار مشهد همراهي مي شد به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم با حضور در یکی از مدارس ابتدایی دخترانه روستای کاظم آباد پنجشنبه مشهد ضمن تبریک این روز و اهداء تقدیرنامه هایی به معلمان پرتلاش و دلسوز،  در یکی از کلاس های درس حاضر شد و در جمع دانش آموزان، معلمان و سرگروه آموزشی بخش تبادگان مشهد، نقش معلمان را به عنوان مجریان آموزشی عمومی و الگوهای اولیه دانش آموزان بسیار حیاتی دانست.

سهرابی گفت: فرهنگ سازی در زمینه صرفه جویی در مصرف آب یک وظیفه همگانی است و آغاز آن از سطح مدارس بسیار ارزشمند بوده و بیشترین بازدهی را خواهد داشت و در نتیجه منجر به حفظ منابع آبی برای نسل های آینده خواهد شد.

وی ضمن بیان مشکلات موجود در حوزه آب شرب از دانش آموزان خواست گزارش هرگونه اتفاق از جمله ترکیدگی لوله و انشعابات غیرمجاز و … را به سامانه تلفنی 1523 اطلاع دهند.

همچنين به دانش آموزاني که به پرسش هاي مطرحه شده پاسخ صحيح دادند به رسم يادبود هدایایی اهداء گردید.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 429 | کل بازدیدکنندگان : 964916 | تعداد کاربران بر خط : 1