اخبار و رویدادها

همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت گرفت:

حضور سرپرست آبفار خراسان رضوی در جلسه شورای اداری کاشمر و افتتاح پروژه های آبرسانی روستایی

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - بازدید 178

سرپرست آبفار خراسان رضوی که به کاشمر سفر کرده بود در شورای اداری این شهرستان حضور یافت و از طریق ویدئو کنفرانس پروژه های آبرسانی روستایی کاشمر را افتتاح نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست آبفار خراسان رضوی در این جلسه که فرماندار کاشمر هم حضور داشت مهمترین هدف شرکت آبفار را تامین آب کمی و کیفی مشترکین روستایی اعلام و بر مصرف بهینه و رعایت الگوی مصرف تاکید کرد و همچنین پروژه های آبرسانی روستایی کاشمر را در بخش پایین ولایت و بالا ولایت که عملیات اجرایی آن شامل یک باب مخزن 500 متر مکعبی و 2 مورد حفاری و تجهیز چاه عمیق است را با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح نمود.

سید ابراهیم علوی همچنین یک پارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی را باعث هم افزایی و ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مشترکین دانست.

مسلم ساقی فرماندار شهرستان کاشمر هم از تلاش شبانه روزی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در تامین آب شرب روستاییان قدردانی کرد.

سپس علوی در نشست مشترک کارکنان آبفای شهری و روستایی شهرستان حاضر شد و برنامه های آینده شرکت پس از اجرای طرح یک پارچه سازی  را تشریح کرد و در ادامه مدیران امورهای شهری و روستایی گزارشی از وضعیت نیروی انسانی ارائه دادند و حاضران به بیان مشکلات و دغدغه های حوزه کاری خود پرداختند و مهندس علوی به آن ها پاسخ داد و از مدیران امورها خواست برخی موارد را پیگیری کنند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 1019 | کل بازدیدکنندگان : 927412 | تعداد کاربران بر خط : 0