اخبار و رویدادها

خسارت بیش از 100 میلیارد ریالی سیل به تأسیسات آبرسانی روستایی خراسان رضوی

۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - بازدید 275

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی گفت: بر اثر سیل اخیر، بیش از 100 میلیارد ریال خسارت به تأسیسات آبرسانی 39 روستای استان وارد شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، محمد دانشگر با بیان این خبر افزود: بارندگی‌های شدید روز جمعه و جاری شدن سیل، بیش از 100 میلیارد ریال خسارت به زیرساخت‌ها و تأسیسات آبرسانی 39 روستا در 7 شهرستان استان وارد کرده است.

 وی افزود: این سیل به زیرساخت‌ها و تأسیسات آبرسانی روستایی در شهرستان‌های درگز، کلات، مشهد، فریمان، قوچان، سرخس و تربت‌جام خسارت وارد کرده است.

به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی بیشترین خسارت وارد شده به تأسیسات آبرسانی روستایی شهرستان‌های کلات و درگز بوده است.

دانشگر ادامه داد: در این سیل تأسیسات آبرسانی 17 روستای کلات، 11 روستای درگز، سه روستای فریمان، سه روستای مشهد، دو روستای سرخس، دو روستای تربت‌جام و یک روستای قوچان آسیب دیده است.

وی با بیان این که پس از وقوع سیل، مجموعه آب و فاضلاب روستایی با تلاش شبانه روزی و به سرعت اقدام به تأمین موقت آب شرب این روستاها نموده افزود: در حال حاضر آب شرب 30 روستا وصل شده و عملیات بازسازی تأسیسات آسیب دیده مابقی روستاها در حال انجام است.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 277 | کل بازدیدکنندگان : 367164 | تعداد کاربران بر خط : 0