اخبار و رویدادها

دریافت گواهینامه تایید صلاحیت 17025 ISO/IEC دو آزمایشگاه آبفار خراسان رضوی

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - بازدید 206

معاون بهره‌برداری آبفار خراسان رضوی گفت: دو آزمایشگاه باکتریولوژی این شرکت در شهرستان‌های خواف و چناران موفق به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت ISO/IEC17025 شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، محمد سهرابی با بیان این خبر اظهار داشت: طبق برنامه ابلاغی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، ممیزی آزمایشگاه‌های باکتریولوژی امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان‌های خواف و چناران توسط گروه ممیزی شرکت مهندسی آبفای کشور برگزار شد و با توجه به ارزیابی فنی صورت گرفته این آزمایشگاه‌ها موفق به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت ISO/IEC17025 شدند.

سهرابی افزود: همچنین آزمایشگاه های سبزوار، مه‌ولات، نیشابور، تربت‌جام و گناباد موفق به اخذ صلاحیت ISO/IEC17025 شده اند که این امر باعث شده در مجموع 1600 روستا یعنی  64  درصد از کل روستاهای تحت پوشش در آزمایشگاه های دارای گواهینامه تایید صلاحیت ISO/IEC17025 نمونه برداری و آزمایش می شود.

شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی اولین شرکت در بین شرکت های آبفای شهری و روستایی در کشور است که 7 آزمایشگاه اقماری آن ISO/IEC17025 دارند.

گفتنی است در پایان این ممیزی از زحمات کارشناسان آزمایشگاه‌های باکتریولوژی شهرستان خواف (خانم ستوده) و شهرستان چناران (خانم مهدویان) و همچنین از آقایان دکتر مسعودی و برغمدی و خانم ها کلاته و فرزانه پور و ابوترابی تقدیر به عمل آمد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 231 | کل بازدیدکنندگان : 367118 | تعداد کاربران بر خط : 0