اخبار و رویدادها

دیدار سرپرست امور آبفار تایباد با خانواده شهدای 8 سال دفاع مقدس

۱۳ آذر ۱۳۹۷ - بازدید 263

سرپرست امور آبفار تایباد بهمراه نمایندگان سپاه و بنیاد شهید این شهرستان از خانواده های معظم شش شهید 8 سال دفاع مقدس دیدار و از ایثارگری آنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار تایباد در این دیدار که به مناسبت هفته بسیج انجام شد، با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند.

سید هادی نمازی با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

وی در ادامه گفت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی تایباد تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم وظایف خود در را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 575 | کل بازدیدکنندگان : 816118 | تعداد کاربران بر خط : 1