اخبار و رویدادها

دیدار سرپرست امور آبفار تایباد با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان بمناسبت روز پاسدار

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - بازدید 146

سرپرست امور آبفار تایباد در راستای همکاری و تعامل بیشتر در خدمات رسانی هر چه بهتر به روستاییان با فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار تایباد در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، ولادت باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار با اشاره به جایگاه سپاه پاسداران در میان اقشار مختلف جامعه بیان کرد: اکنون سپاه بعنوان بازوی توانمند کشور و بعنوان نقطه امید و امنیت داخلی و آرامش کشورهای همسایه، حضور پررنگ دارد و از هیچ تهدیدی از سوی دشمن هراسی ندارد زیرا همه مردم ما بسیجی هستند و در تمام اوقات آمادگی دفاع از خاک میهن عزیز خود را دارند.

سید هادی نمازی ضمن تشکر از مساعدت های سپاه و استفاده از ظرفیت این نهاد انقلابی در همکاری و سرکشی و حفاظت از تاسیسات، برگزاری حلقه های صالحین با محوریت مدیریت و مصرف بهینه آب در روستاهای تحت پوشش و برگزاری جلسات امر به معروف و نهی از منکر تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است در ادامه این دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تایباد نیز عنوان کرد: سپاه پاسداران به عنوان یکی از نهادهای انقلابی همواره سعی داشته است که به بهترین نحو در خدمت نظام و انقلاب باشد.

سرهنگ اللهیاری گفت: آبرسانی به روستاهای مرزی و محروم کمتر از مجاهدت در میدان جنگ نیست و از زحمات امور آبفار شهرستان تایباد در سقائیت و آبرسانی به روستاهای شهرستان تایباد قدردانی کرد.

فرمانده سپاه ناحیه تایباد جهت برگزاری جلسات، همایش و مانورهای مشترک در حوزه پدافند غیرعامل با همکاری سپاه و بسیج و آبفا روستایی در جهت حفظ آمادگی های بیشتر در سطح شهرستان و همچنین برگزاری حلقه های صالحین در سطح روستاها با محوریت مدیریت مصرف آب و حفاظت از تاسیسات روستایی با همکاری امور آبفار اعلام آمادگی کرد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 6 | کل بازدیدکنندگان : 640723 | تعداد کاربران بر خط : 0