اخبار و رویدادها

راهکارهای مقابله با بحران کم آبی در فصل گرما در شهرستان گناباد بررسی شد

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - بازدید 403

در نشست مسئولین آبفا روستایی با آبفا شهری شهرستان گناباد راهکارهای مقابله با بحران کم آبی در فصل گرما مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار گناباد با بیان این نکته که روستاهای بزرگی همچون بیلند، باغ آسیا، قنبر آباد و … با رشد جمعیتی بالا در مجاورت شهر قرار دارند به چگونگی نحوه خدمت رسانی جهت جلوگیری از افت فشار و تامین آب شرب سالم و بهداشتی به این روستاها با مجموعه مدیریت بهره برداری، اجرایی و مدیر عامل تعاونی آبداران و مدیر آبفای شهری طی جلسه ای به بحث و گفتگو در این خصوص پرداخت.

 علیرضا فخار طبسی در ادامه پس از بیان موارد بحرانی که در سنوات گذشته در پیک مصرف اتفاق افتاده است، بر لزوم تعامل و هم افزایی فیما بین دو مجموعه تاکید کرد و به راهکارهایی عملی همچون خرید آب به صورت حجمی و کنترل مدیریت مصرف مشترکین پرداخت.

وی همچنین صرفه جویی را بزرگترین حمایت برای عبور از بحران کم آبی در فصل گرما دانست.

 همچنین توجه و اهتمام ویژه ای به افزایش فرهنگ سازی و اخطار به مشترکین پر مصرف غیر مسکونی از دیگر موارد مطرح شده در جلسه بود.

در پایان بر ضرورت استفاده از ظرفیت ها، امکانات، نیروی انسانی و تجهیزات دو مجموعه در کنار هم جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم و علی الخصوص قشر زحمتکش روستاییان اشاره گردید.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 577 | کل بازدیدکنندگان : 816120 | تعداد کاربران بر خط : 1