اخبار و رویدادها

رفع قطعی آب شرب بیش از 400 خانوار در مجتمع علی آباد شهرستان مه ولات

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - بازدید 135

سرپرست امور آبفار مه ولات از رفع قطعی آب شرب بیش از 400 خانوار مجتمع علی آباد بخش شادمهر این شهرستان که بر اثر سوختن پمپ چاه رخ داده بود، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مهدی ذوالفقاری اظهار داشت: در پی بروز نقص فنی پمپ چاه مجتمع آبرسانی علی آباد، آب شرب مردم  3 روستای تحت پوشش این مجتمع قطع شد که با تلاش اکیپ اتفاقات امور آبفار این شهرستان و نصب پمپ جدید در سریعترین زمان، قطعی آب شرب آنان برطرف شد.

وی افزود: با 24 ساعت تلاش شبانه روزی کادر فنی آبفار روستایی مه ولات و به جهت آبرسانی سریع به قشر زحمتکش روستایی پمپ چاه مجتمع علی آباد با اعتباری بالغ بر 300 میلیون ریالتعویض و آب شرب وارد مخزن توزیع گردید و بیش از 400 خانوار با جمعیت نزدیک به 1250 نفر در 3 روستا از نعمت آب شرب برخوردار شدند.

ذوالفقاری گفت: مشترکین شهرستان مه ولات بالغ بر 13 هزار مشترك در دو بخش شادمهر و مرکزی با 26 روستا از خدمات این امور بهره‌مند هستند که 99 درصد از جمعیت روستایی شهرستان تحت پوشش خدمات آبرسانی این امور قرار دارد.

سرپرست امور آبفار مه ولات بیان کرد: روستاییان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه اتفاق در خطوط انتقال و شبکه‌های توزیع آب شرب روستایی، با سامانه تلفنی 1523 تماس گرفته و خادمین خود در امور آبفار را در راستای رفع اتفاقات در کوتاه‌ترین زمان ممکن یاری نمایند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 231 | کل بازدیدکنندگان : 367118 | تعداد کاربران بر خط : 0