اخبار و رویدادها

رفع قطعی آب شرب بیش از 500 خانوار در مجتمع شهید صیاد شیرازی شهرستان درگز

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - بازدید 317

مدیر امور آبفار درگز از رفع قطعی آب شرب بیش از 500 خانوار مجتمع شهید صیاد شیرازی این شهرستان که بر اثر سوختن پمپ چاه رخ داده بود، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، علیرضا غلامی اظهار داشت: در پی بروز نقص فنی پمپ چاه شماره 3 مجتمع آبرسانی شهید صیاد شیرازی، آب شرب مردم 8 روستای تحت پوشش این مجتمع قطع شد که با تلاش اکیپ اتفاقات امور آبفار این شهرستان و نصب پمپ جدید در سریعترین زمان، قطعی آب شرب آنان برطرف شد.

وی افزود: با 12 ساعت تلاش بدون وقفه کادر فنی آبفار روستایی درگز و به جهت آبرسانی سریع به قشر زحمتکش روستایی پمپ چاه مجتمع شهید صیاد شیرازی با اعتباری بالغ بر 160 میلیون ریال تعویض و آب شرب وارد مخزن توزیع گردید و بیش از  500 خانوار با جمعیت نزدیک به   2300 نفر در 8 روستا از نعمت آب شرب برخوردار شدند.

غلامی گفت: مشترکین شهرستان درگز بالغ بر  10850  مشترك در چهار بخش نوخندان، لطف آباد، چاپشلو و مرکزی  با 113 روستا از خدمات این امور بهره‌مند هستند که 5/92 درصد از جمعیت روستایی شهرستان تحت پوشش خدمات آبرسانی این امور قرار دارد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی درگز تصریح کرد :روستاییان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه اتفاق در خطوط انتقال و شبکه‌های توزیع آب شرب روستایی با سامانه تلفنی 1523 تماس گرفته و خادمین خود در امور آبفار را در راستای رفع اتفاقات در کوتاه‌ترین زمان ممکن یاری نمایند.

 

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 203 | کل بازدیدکنندگان : 854517 | تعداد کاربران بر خط : 0