اخبار و رویدادها

به مناسبت هفته دولت انجام شد:

رفع مشکل کم آبی 12 روستای فیروزه با افتتاح طرح آبرسانی مجتمع سرده

۹ شهریور ۱۳۹۸ - بازدید 243

مشکل کمبود آب شرب بیش از 7000 نفر در 12 روستای فیروزه با بهره برداری از طرح آبرسانی مجتمع سرده برطرف شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و با حضور فرماندار و مسئولین فیروزه برگزار شد مدیر امور آبفار این شهرستان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت آبرسانی روستاهای فیروزه از رفع کمبود آب شرب 12 روستا با جمعیتی بیش از 7000 نفر با بهره برداری از چاه شماره 2 مجتمع آبرسانی سرده خبر داد.

محمد امین صارمی اعتبار هزینه شده جهت اجرای این پروژه را 4120 میلیون ریال ذکر نمود و افزود: در اجرای این طرح اقدامات مختلفی از قبیل اجرای 180 متر حفاری، 360 متر لوله گذاری لوله جدار و آبده، نصب یک عدد الکترو پمپ شناور و اجرای 400 متر کابل گذاری داخل چاه انجام شده است.

صارمی در پایان ضمن تشکر از مسئولین شهرستانی، استانی، فرماندهی تیپ زرهی 21 امام رضا (ع) و تمامی عوامل و دست اندکاران این پروژه یادآور شد: در زمان حفاری چاه، بیش از 230 تانکر آبرسانی سیار به مجتمع جهت تامین آب شرب اعزام گردید.

در ادامه فرماندار فیروزه ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای امور آبفار شهرستان در جهت اجرای این طرح گفت: نکته بارز این طرح آبرسانی، پیگیری و هماهنگی اجرای آن در کمترین زمان ممکن بود که زودتر از زمان پیش بینی شده چاه حفر، تجهیز و وارد شبکه آبرسانی گردید که این امر رضایت روستاییان را به همراه داشت.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 308 | کل بازدیدکنندگان : 970259 | تعداد کاربران بر خط : 0