اخبار و رویدادها

سرپرست آبفار خراسان رضوی با خانواده معظم شهید سلیمانی ديدار و از آنان تجليل نمود

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - بازدید 197

همزمان با فرارسیدن روز بزرگداشت شهدا سرپرست آبفار خراسان رضوی بهمراه جمعی از مدیران این شرکت با خانواده گرانقدر شهید محمود سلیمانی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست آبفار خراسان رضوی با همراهی جمعی از مدیران این شرکت به مناسبت فرارسیدن سالروز بزرگداشت شهدا با حضور در منزل شهید محمود سلیمانی، به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمود.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در این ديدار معنوي گفت: امروز جامعه اسلامي و همه کساني كه در آن با آسايش و آرامش زندگي مي كنند مرهون خون پاك و مجاهدت هزاران شهيد و جانبازي است كه در دفاع از ارزش هاي اسلامي جانفشاني كردند.

محمد سهرابی بیان کرد: قدم های استوار مسئولان در نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت رشادت ها و خون همین شهدای عزیز است و دیدار با خانواده معظم شهدا از وظایف و افتخارات همه مسئولان است.

رئیس اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در این دیدار گفت: بازدید از خانواده‌های معزز شهدا از دستور کار سالانه این شرکت محسوب می‌شود و هر سال در چند نوبت این سنت حسنه با حضور مسئولان اجرا می‌شود.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 377 | کل بازدیدکنندگان : 553400 | تعداد کاربران بر خط : 0