اخبار و رویدادها

سیل بیش از 35 میلیارد ریال به تأسیسات آبرسانی روستایی خراسان رضوی خسارت زد

۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - بازدید 210

بارندگی های شدید اخیر باعث جاری شدن سیل و وارد آمدن بیش از 35 میلیارد ریال خسارت به تأسیسات آبرسانی روستایی خراسان رضوی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست آبفار خراسان رضوی گفت: جاری شدن سیلاب طی چند روز گذشته در 130 روستای استان بیش از 35 میلیارد ریال به تاسیسات آب و فاضلاب روستایی خسارت وارد کرد.

محمد سهرابی افزود: در پی این بارش ها تاسیسات آب و فاضلاب روستایی 23 شهرستان آسیب دید.

سهرابی بیان کرد: در سیلاب اخیر به بخش‎های مختلف تأسیسات آب و فاضلاب روستایی اعم از خطوط انتقال، شبکه توزیع آب شرب، چاه، چشمه، قنات، حوضچه شیرآلات، کلرزن برقی و تابلو برق خسارت وارد شد.

وی همچنین از تلاش شبانه روزی اکیپ‌های اتفاقات شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی که با امکانات و تجهیزات کامل و با برنامه‌ریزی مناسب به منظور خدمات رسانی و رفع مشکلات سیلاب اخیر و در راستای پایداری آب شرب و تأمین آب سالم و بهداشتی به مناطق سیل زده بوسیله تانکر سیار عمل نمودند، خبر داد.

در حال حاضر افزون بر يك ميليون و 593 هزار نفر در قالب بیش از 598 هزار مشترك در 2 هزار و 486 روستای خراسان رضوی که حدود 92 درصد جمعیت روستایی استان را شامل می شود، از خدمات این شرکت بهره مند هستند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 6 | کل بازدیدکنندگان : 640723 | تعداد کاربران بر خط : 0