اخبار و رویدادها

با حضور نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب در مجلس شورای اسلامی:

فاز 4 شبکه آبرسانی ارگ شهرستان جوین به بهره برداری رسید

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - بازدید 237

همزمان با گرامیداشت ایام ا… دهه مبارک فجر و با حضور نماینده مردم در مجلس، معاون استاندار، فرماندار و امام جمعه جوین فاز 4 شبکه آبرسانی ارگ این شهرستان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، فاز 4 پروژه آبرسانی شهید رحمت الله ارگی توسط مهندس سبحانی فر نماینده مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب در مجلس شورای اسلامی افتتاح گردید.

معاون بهره برداری آبفار خراسان رضوی با ارائه گزارشی از وضعیت آبرسانی روستاهای شهرستان جوین گفت: در حال حاضر 45 روستا با بیش از 39 هزار نفر در قالب بالغ بر 16 هزار مشترك از خدمات این امور بهره‌مند هستند که 98.7درصد از جمعیت روستایی شهرستان تحت پوشش خدمات آبرسانی این امور قرار دارد و شاخص برخورداری شهرستان 77.9 درصد می باشد.

محمد سهرابی بیان کرد: کل اعتبارات هزینه شده در طی دولت یازدهم و دوازدهم  مبلغ 84 میلیارد ریال در سطح کل شهرستان بوده است که در فاز 1، 2 و 3 پروژه آبرسانی ارگ 12200 میلیون ریال و فاز 4 پروژه آبرسانی مذکور 11100 میلیون ریال هزینه شده که کل اعتبارات این پروژه حدود 23300 میلیون ریال می باشد.

امام جمعه شهرستان جوین نیز با تاکید بر اینکه سرانه هزینه های انجام شده به ازای هر اشتراک در روستاها مبلغ 115 میلیون ریال  می باشد، از روستاییان تقاضای صرفه جویی در مصرف آب و رعایت الگوی مصرف را نمود.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 675 | کل بازدیدکنندگان : 697044 | تعداد کاربران بر خط : 0