اخبار و رویدادها

رئیس اداره روابط عمومی آبفار خراسان رضوی گفت:

فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در روستاها عزم همگانی می طلبد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - بازدید 379

رئیس اداره روابط عمومی آبفار خراسان رضوی بر لزوم همکاری و مشارکت مدیران امور آبفار برای فرهنگ سازی مصرف صحیح و مدیریت شده آب شرب تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در بازدید رئیس اداره روابط عمومی آبفار خراسان رضوی از امور آب و فاضلاب روستایی مه ولات، سرپرست امور آبفار این شهرستان گزارشی از وضعیت آب شرب روستاهای مه ولات ارائه داد و گفت: این امور با تحت پوشش قرار دادن 26 روستا و 13 هزار مشترک در امر آبرسانی به روستاییان در حال خدمت می باشد.

مهدی ذوالفقاری، سرپرست امور آبفار مه ولات در خصوص جایگاه و نقش روابط عمومی بیان داشت: روابط عمومی در یک مجموعه به منزله زبان مجموعه است و بحث آب در حال حاضر یک بحث جهانی است و دنیا با چالش کمبود آب دست و پنجه نرم می کند و وظیفه روابط عمومی اطلاع رسانی صحیح و بموقع و آگاهی بخشی به اقشار جامعه خصوصاً کشاورزان در زمینه مصرف بهینه آب است.

رئیس اداره روابط عمومی و آموزش همگانی آبفار خراسان رضوی در این دیدار با اشاره به ضرورت برقراری ارتباط تنگاتنگ میان مدیران شهرستانها و روابط عمومی گفت: همکاران روابط عمومی تلاش می کنند تا با انعکاس فعالیت ها و برنامه های شرکت گامهای موثری در جهت پیشبرد اهداف عالیه شرکت بردارند که لازمه این کار ایجاد تفاهم و همکاری بین بخش های مختلف شرکت می باشد.

سید رضا موسوی با بیان این مطلب که فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در کشور با توجه به خشکسالی های پیاپی و کمبود منابع آبی امری ضروری است، گفت: اداره روابط عمومی ستاد استان با تدوین برنامه جامع، مقوله مدیریت مصرف و نهادینه سازی مصرف صحیح آب را با جدیت و تلاش همه جانبه پیگیری می نماید و این امر نیازمند کمک و مشارکت عمومی است.

در این دیدار سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی مه ولات نیز قول مساعدت و همکاری و حمایت از روابط عمومی در جهت پیشبرد اهداف شرکت را داد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 506 | کل بازدیدکنندگان : 816049 | تعداد کاربران بر خط : 0