اخبار و رویدادها

مدیرعامل آبفار خراسان رضوی از روند ساخت و تکمیل ساختمان جدید امور آبفار قوچان بازدید نمود

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - بازدید 466

مدیرعامل آبفار خراسان رضوی بهمراه رئیس اداره روابط عمومی و رئیس اداره منابع انسانی ضمن بازدید از روند ساخت و تکمیل ساختمان جدید امور آبفار قوچان از نحوه خدمات و عملکرد این امور ابراز رضایت نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار قوچان در این بازدید گفت: ساختمان اداری این امور چندین سال بصورت استیجاری بوده و از امکانات و فضای مناسبی نیز برخوردار نمی باشد و تجهیز و فضا سازی مجدد ساختمان اجاره ای هزینه های گزاف در پی خواهد داشت.

هادی بهمنیار افزود: بر همین اساس با حمایت های مدیرعامل آبفار خراسان رضوی احداث ساختمان اداری در سال 95 شروع و تاکنون حدود 60 درصد ساخت و ساز ساختمان انجام و الباقی هم در صورت مساعدت و تامین اعتبارهای لازم طی ماه های آینده بپایان خواهد رسید.

وی تصریح کرد: این ساختمان با 640 مترمربع زیر بنا درسه طبقه احداث گردیده است.

بر پایه این گزارش، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی از ساختمان در حال احداث این امور که به امکانات رفاهی جدید تجهیز می شود بازدید بعمل آورد.

محمد دانشگر طی سخنانی اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم و ارتقای کیفیت آن از سیاست‌ها و برنامه‌های اساسی این مجموعه است و رسالت شرکت خدمت مستمر و بدون وقفه به مشترکین بصورت شبانه روزی می باشد و همکاران می بایستی به این مهم جامه عمل بپوشانند و در راستای رفع مشکلات مردم جدیت نمایند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 519 | کل بازدیدکنندگان : 816062 | تعداد کاربران بر خط : 0