اخبار و رویدادها

مدیرعامل آبفار خراسان رضوی در سفر به تایباد با فرماندار این شهرستان دیدار کرد

۱۷ آذر ۱۳۹۷ - بازدید 251

در دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی با فرماندار تایباد روند تأمین آب شرب مردم روستاهای این شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیرعامل آبفار استان در این نشست که در محل فرمانداری تایباد انجام شد با ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب مردم روستاهای این شهرستان، به تبیین سیاست‌های این شرکت در راستای رفع مشکلات آب شرب روستاهای تایباد پرداخت.

محمد دانشگر بیان کرد: در حال حاضر مردم 35 روستا در قالب بیش از 10 هزار مشترک با جمعیتی بالغ بر 40 هزار نفر در روستاهای تایباد تحت پوشش این امور قرار دارند.

دانشگر ابراز امیدواری کرد با تخصیص اعتبارات مصوب از سایر منابع استانی بتوان گام مهمی در راستای رفع مشکلات آب شرب روستایی این شهرستان برداشت.

فرماندار تایباد گفت: مصرف بهینه آب به ویژه در مناطق روستایی نیازمند فرهنگ سازی صحیح از طریق رسانه‌ها و مسئولان است.

حسین شرافتی راد در نشست با مدیر عامل شرکت آبفار خراسان رضوی، اظهار کرد: با توجه به کاهش نزولات آسمانی در این شهرستان مرزی و خشکسالی های چند ساله، برنامه ریزی و مدیریت الگوی مصرف بویژه در حوزه های کشاورزی و خانگی از مهمترین عوامل جلوگیری از هدر رفت آب است.

شرافتی راد تصریح کرد: شهرستان تایباد دارای 35 روستا می باشد و آبرسانی پایدار تا تابستان سال آینده به صورت صد در صد در آنها برقرار خواهد شد.

وی افزود: دولت از مدیرانی که تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات مردم و سرعت بخشی به پروژه های عمرانی و نیز استفاده از ظرفیت های موجود به کار می برند حمایت می کند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 371 | کل بازدیدکنندگان : 553394 | تعداد کاربران بر خط : 0