اخبار و رویدادها

معرفی وزارت نیرو به عنوان دستگاه برتر در جهت خدمات دهی مناسب به ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - بازدید 164

معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران در تقدیرنامه‌ای، با معرفی وزارت نیرو به عنوان دستگاه برتر در جهت خدمات دهی مناسب به ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، از این وزرات قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در متن تقدیرنامه سید محمد علی شهیدی آمده است:

جناب آقای دکتر رضا اردکانیان

وزیر محترم نیرو

” ایثار و شهادت از مفاهیم و ارزش های متعالی اسلامی و دینی است که مؤمنان راستین و مجاهدان راه خدا با نیل به آن به مقام رفیع ” عند ربهم یرزقون” و لقاء الهی دست یافتند. شهادت طلبی و جانفشانی در راه خدا، نشانه رشد و بالندگی و بصیرت انسانهایی عاشق و شیدای حق است، آنان که با ایمان و معرفت ، شجاعت و کرامت و عزت خود، راه آزاد زیستن و حق طلبی و عدالت خواهی را ترسیم و مشعلی فروزان و الگویی ماندگار برای جامعه خود گشتند. بی شک هر عزم و تلاشی در زنده نگه داشتن یاد و خاطره این اسطوره های همیشه جاودان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شایسته تقدیر و قدردانی است.

اینجانب ضمن ارج نهادن به تلاش های بی شائبه و اقدامات شایسته جنابعالی و همکاران پرتلاشتان در وزارت نیرو، انتخاب آن وزارتخانه محترم را به عنوان دستگاه برتر در جهت “خدمات دهی مناسب به ایثارگران معظم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت” تبریک عرض می نمایم. موفقیت، بهرورزی و توفیق روز افزون جنابعالی و همکاران محترمتان ار از خدای متعال خواستارم.”

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 626 | کل بازدیدکنندگان : 892516 | تعداد کاربران بر خط : 0