اخبار و رویدادها

نشست خبری اصحاب رسانه با مدیر امور آبفار سبزوار به مناسبت روز خبرنگار

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - بازدید 155

مدیر امور آبفار سبزوار در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد به تشریح وضعیت آب شرب روستاهای این شهرستان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار سبزوار در این نشست با تقدیر از نقش مهم خبرنگاران در فرهنگ‌سازی بیان کرد: خبرنگاران نقش بسیار مهمی در اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی دارند که می‌توانند بازوی توانایی برای مردم و دولت باشند و با وجود فضای مجازی این نقش پررنگ‌تر از گذشته شده است.

عباس واهبی گفت: در حال حاضر به علت کمبود منابع آبی و همچنین افزایش مصرف آب در سطح روستاهای شهرستان، بعضی از مشترکین با افت فشار و یا کمبود آب مواجه شدند که در صورت رعایت الگوی مصرف و استفاده بهینه از آب شرب بخش زیادی از این مشکلات برطرف خواهد شد.

واهبی در ادامه افزود: در خصوص افت فشار و کمبود آب در مجتمع های آبرسانی استیر، وحدت، رسالت و امام علی نیز مقرر شد ضمن کنترل مصرف توسط مردم، با مشترکین پرمصرف و غیرمجاز برخورد قانونی شود.

وی با اشاره به وضعیت آبرسانی به روستاهای این شهرستان بیان کرد: در حال حاضر 119 روستا با بیش از 29 هزار مشترک تحت پوشش خدمات آبرسانی این امور قرار دارند.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی سبزوار در پایان این نشست خبری از همکاری فرمانداری، بخشداری، دهیاری ها و شوراهای روستاها با محموعه آبفار و همچنین از اصحاب رسانه به دلیل اطلاع رسانی دقیق و انعکاس مسائل و خدمات ارائه شده به این قشر از مردم بزرگوار به ویژه در حوزه تأمین آب شرب قدردانی نمود.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 42 | کل بازدیدکنندگان : 813160 | تعداد کاربران بر خط : 0