اخبار و رویدادها

نشست سرپرست آبفار خراسان رضوی با نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس

۱۵ تیر ۱۳۹۸ - بازدید 211

در نشست نماینده مردم شهرستان‌ تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی با سرپرست آبفار خراسان رضوی وضعیت آب شرب مردم روستاهای تربت جام مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست آبفار استان در این نشست گفت: هم اکنون دو هزار و 491 روستا با جمعیت بیش از یک میلیون و 593 هزار نفر زیر پوشش خدمات این شرکت قرار دارند و حدود 92 درصد جمعیت روستایی خراسان رضوی از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردارند.

که از این تعداد حدود 36 هزار مشترک در قالب بیش از 127 هزار نفر در روستاهای شهرستان تربت جام قرار دارند.

محمد سهرابی ضمن ارائه گزارشی از پروژه‌های اجرایی آبرسانی به روستاهای شهرستان تربت جام، مباحثی پیرامون بررسی وضعیت آب شرب این شهرستان و راهکارهایی در راستای تامین منابع آب پایدار و کیفی در این منطقه با توجه به مشکلات موجود ارائه داد.

دکتر جلیل رحیمی جهان آبادی؛ نماینده مردم شهرستان‌های تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از اقدامات شرکت آبفار خراسان رضوی در راستای تأمین آب شرب مردم روستاهای استان به ویژه روستاییان حوزه انتخابیه خود، خواستار رفع مشکلات باقیمانده در این خصوص شد.

گفتنی است در این نشست که سرپرست مهندسی و توسعه و مسئول حوزه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی نیز حضور داشتند، مدیر امور آبفار تربت جام گزارشی از وضعیت آبرسانی به روستاهای این شهرستان ارائه داد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 918 | کل بازدیدکنندگان : 786132 | تعداد کاربران بر خط : 0