اخبار و رویدادها

نشست سرپرست امور آبفار تایباد با ائمه جماعات روستاهای این شهرستان

۱۴ تیر ۱۳۹۷ - بازدید 374

با هدف استفاده از ظرفیت روحانیون و ائمه جماعات روستاهای تایباد در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب، سرپرست امور آبفار تایباد با روحانیون روستاهای این شهرستان دیدار کرد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سید هادی نمازی به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب در نشستی که در محل اداره تبلیغات شهرستان تایباد برگزار شد به ارائه گزارشی از سیمای آبرسانی به روستاهای این شهرستان پرداخت و از خدمات رسانی این امور در قالب 34 روستا با بیش از 10 هزار  مشترک و جمعیتی بالغ بر 39 هزار نفر در روستاهای تایباد خبر داد.

نمازی، همچنین خواستار توجه بیش از پیش روحانیت در راستای ترغیب مردم روستاهای تایباد در پرداخت به موقع قبوض آب بهاء به منظور ارائه خدمات بهتر توسط امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان به روستاییان شد.

وی افزود: خشکسالی‌های پیاپی، سطح آب‌های زیرزمینی در تایباد را به شدت کاهش داده لذا فرهنگ‌سازی در زمینه مصرف بهینه آب، امری ضروری است که بخش عظیمی از این وظیفه خطیر بر دوش روحانیت می‌باشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد نیز با قدردانی از اقدامات و خدمات امور آبفار این شهرستان به روستاییان بر ادامه این روند تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین علیپور با اشاره به وضعیت بحرانی آب در کشور گفت: روحانیون باید در منبرهای خود در مساجد به مردم درباره صرفه‌جویی تذکر داده و مردم را از بحران کمبود آب آگاه کنند و بهینه مصرف کردن آب، عدم انشعاب غیر مجاز، عدم دستکاری کنتور و پرداخت به موقع آب بها را به مردم یادآور شوند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 332 | کل بازدیدکنندگان : 970283 | تعداد کاربران بر خط : 0