اخبار و رویدادها

نشست سرپرست امور آبفار سرخس با روحانیون روستاهای این شهرستان

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - بازدید 174

سرپرست امور آبفار سرخس در نشستی با روحانیون روستاهای این شهرستان، بر لزوم توجه بیش از پیش آنان در راستای ترغیب روستاییان به مصرف بهینه آب شرب تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، حمید صادقی در این نشست که در محل اداره تبلیغات شهرستان سرخس برگزار شد به ارائه گزارشی از وضعیت بحرانی آب در استان و به ویژه سرخس پرداخت و از روحانیون خواست که نسبت به فرهنگ‌سازی و نهادینه کردن مصرف بهینه آب شرب در روستاهای شهرستان اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی، با توجه به اهمیت وصول مطالبات خواستار توجه بیش از پیش روحانیت در راستای ترغیب مردم روستاها به پرداخت به موقع قبوض آب بها به منظور ارائه خدمات بهتر توسط امور آب و فاضلاب روستایی این شهرستان به روستاییان شد.

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی سرخس در خصوص جرایم مرتبط با حوزه آب و تبعات ناشی از اخذ انشعاب غیر مجاز بیان کرد: استفاده غیرمجاز از شبکه آب، در توزیع عادلانه آب اختلال ایجاد می کند و در واقع کسانی که از طریق انشعابات غیرمجاز به شبکه آبرسانی وصل می‌شوند علاوه بر نپرداختن هزینه خدمات خود و ایجاد اختلال در آبرسانی به مشترکین و تضییع حقوق دیگران، موجب خسارت و آلودگی به شبکه آبرسانی  و بروز خطرات جبران ناپذیر برای سایر مشترکین نیز می شوند به همین دلیل موضوع شناسایی انشعابات غیرمجاز با حساسیت ویژه دنبال می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرخس نیز با قدردانی از اقدامات و خدمات امور آبفار این شهرستان به روستاییان، بر ادامه این روند تاکید کرد و از روحانیون خواست که در مناسبات و سخنرانی‌ها به طور مستمر مساله مصرف بهینه و درست مصرف کردن را به مردم یادآوری کنند.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 230 | کل بازدیدکنندگان : 367117 | تعداد کاربران بر خط : 0