اخبار و رویدادها

همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب انجام شد:

نشست سرپرست امور آبفار مه ولات با امام جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان

۱۰ تیر ۱۳۹۸ - بازدید 222

سرپرست آبفار مه ولات در راستای استفاده بهینه از ذخایر آبی و گسترش فرهنگ صرفه جویی در بین مردم، با امام جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار مه ولات در این نشست با اشاره به مشکل کم آبی در روستاهای شهرستان، خواستار استفاده از ظرفیت روحانیون در برنامه های تبلیغی برای ترویج و گسترش فرهنگ صرفه جویی در بین مردم شد.

مهدی ذوالفقاری از خدمت رسانی این امور به 13هزار مشترک در سطح روستاهای این شهرستان خبر داد و بر همکاری روحانیون در جهت تبلیغ اصلاح الگوی مصرف و همچنین پرداخت به موقع قبوض آب مشترکین تاکید کرد.

همچنین ذوالفقاری در این دیدار خواستار ارشاد و ایراد سخن از طریق تریبون نماز جمعه شهرستان برای توصیه مردم به رعایت الگوی مصرف آب شد.

امام جمعه شهرستان مه ولات نیز بر اهمیت صرفه جویی  و لزوم مدیریت مصرف  آب تاکید کرد و در ادامه از کارشناسان آبفار خواست تا با شرکت در گردهمایی های ماهانه روحانیون و ائمه جماعات به منظور نهادینه سازی مصرف بهینه آب در بین مردم همفکری و همکاری نمایند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیز با اشاره به جایگاه و اهمیت آب در آیات و روایات، سقایت روستاییان را توفیقی ذکر کرد که نصیب کارکنان مجموعه آب و فاضلاب روستایی شده است.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 509 | کل بازدیدکنندگان : 791797 | تعداد کاربران بر خط : 1