اخبار و رویدادها

نشست سرپرست و کارکنان امور آبفار تایباد با امام جمعه این شهرستان

۱۵ آبان ۱۳۹۷ - بازدید 203

سرپرست و کارکنان امور آب و فاضلاب روستایی تایباد با حضور در محل دفتر امام جمعه این شهرستان با وی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این نشست صمیمانه، سرپرست امور آبفار تایباد ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام ملکی بعنوان امام جمعه جدید شهرستان تایباد به ارائه خدمات این امور به بیش از 40 هزار نفر در قالب بالغ بر بیش از 10 هزار مشترک در روستاهای این شهرستان خبر داد.

 سید هادی نمازی بیان کرد: بروز خشکسالی های پی در پی و کمبود منابع آبی، تلاش و دلسوزی همه مردم را می طلبد تا در جهت صرفه جویی و مصرف بهینه آب اهتمام بیشتری داشته باشند.

 نمازی گفت: در این راستا، روحانیون و مبلغین مذهبی روستاها به عنوان معتمدین مردم نقش مهم و موثری در جهت آگاهی بخشی برعهده دارند.

امام جمعه تایباد نیز در این دیدار با قدردانی از خدمات امور آب و فاضلاب روستایی در تأمین آب شرب روستاییان این منطقه، امنیت اجتماعی و اقتصادی مردم را در تداوم وجود آب دانست و افزود: بحران کم آبی تنها به وسیله مدیریت مسئولین و برنامه ریزی آنها قابل حل نیست و علاوه بر مصرف بهینه در زمینه آب شرب، در بخش کشاورزی نیز باید اقدامات موثری در راستای صرفه جویی و جلوگیری از هدر رفت آب انجام شود.

حجت الاسلام و المسلمین ملکی، خدمت به مردم روستاها را افتخار بزرگی دانست که نصیب کارکنان خدوم مجموعه آب و فاضلاب روستایی گردیده است.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 665 | کل بازدیدکنندگان : 697034 | تعداد کاربران بر خط : 0