اخبار و رویدادها

نشست مدیرعامل آبفار خراسان رضوی با فرماندار شهرستان خواف

۳ دی ۱۳۹۶ - بازدید 824

در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی با فرماندار خواف، روند تأمین آب شرب مردم روستاهای این شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیرعامل آبفار استان در این نشست که با حضور فرماندار و سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خواف برگزار شد با ارائه گزارشی از وضعیت آب شرب مردم روستاهای این شهرستان، به تبیین سیاست‌های این شرکت در راستای رفع مشکلات آب شرب روستاهای خواف پرداخت.

محمد دانشگر بیان داشت: در حال حاضر مردم 77 روستا در قالب بیش از 19 هزار مشترک با جمعیتی بالغ بر 70 هزار نفر در روستاهای شهرستان خواف تحت پوشش این امور قرار دارند.

فرماندار خواف نیز از اقدامات مناسب و مطلوب شرکت آب و فاضلاب روستایی در راستای تأمین آب شرب سالم و باکیفیت برای مردم روستاهای این شهرستان قدردانی کرد.

شایان ذکر است که در پایان این نشست از طرف سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خواف تابلو فرشی به رسم یاد بود به مدیرعامل آبفار خراسان رضوی تقدیم گردید.

در ادامه مدیرعامل آبفار استان به همراه معاون بهره برداری و مسئول هماهنگی امور شهرستانها از محل حصار کشی و چاه های مجتمع شهید شهری و مجتمع شهید بهشتی بازدید کرده و سپس با حضور در محل اجرای پروژه بهسازی چشمه رزداب از روند اجرای پروژه ابراز خرسندی کرده و نکاتی را جهت اجرای بهتر پروژه یادآور شد.

محمد دانشگر با تشکیل جلسه پرسش و پاسخ در محل امور خواف که با حضور پرسنل این امور برگزار شد از زحمات سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی خواف و کلیه پرسنل قدردانی کرد.

برچسب‌ها

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 438 | کل بازدیدکنندگان : 970797 | تعداد کاربران بر خط : 0