اخبار و رویدادها

نشست مدیر امور آبفار زاوه با امام جمعه این شهرستان

۱۱ دی ۱۳۹۷ - بازدید 177

در نشست مدیر امور آبفار زاوه با امام جمعه این شهرستان که در راستای ارتقاء و تداوم ارائه خدمات هرچه بهتر به روستاییان برگزار شد، مشکلات آب شرب آنان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار زاوه در این نشست که کارکنان این امور نیز حضور داشتند، به ارائه گزارشی از روند تأمین آب شرب مردم روستاهای این شهرستان پرداخت و از بهره‌مندی حدود 60 هزار نفر در قالب بالغ بر 21 هزار مشترک در 64 روستا از خدمات این امور خبر داد.

وحید حاجی باقران گفت: فرهنگ‌سازی اصلاح الگوی مصرف آب نیازمند عزم همگانی بوده و مسئولین باید با مدیریت صحیح، خلاقانه و اجرای برنامه‌های مطلوب و متناسب زمینه را برای تحقق این هدف فراهم کنند.

وی با بیان اینکه ائمه جمعه نقش به سزایی در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در بین مردم دارند، خواستار آن شد تا در نماز جمعه بیشتر از گذشته به این مهم به ویژه در حوزه آب شرب روستایی و بیان مشکلات کمبود در حوزه آب پرداخته شود.

حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین زاده؛ امام جمعه زاوه نیز با قدردانی از خدمات ارائه شده امور آبفار این شهرستان به روستاییان، با اشاره به اهمیت مقوله آب شرب، برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت‌های موجود در جهت ارتقاء فرهنگ مصرف بهینه آب را از اوجب واجبات دانست و تأثیر روحانیت، مدارس و مجامع مرتبط با بانوان را در این راستا متذکر شد.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 538 | کل بازدیدکنندگان : 564986 | تعداد کاربران بر خط : 0