اخبار و رویدادها

نمایش آمادگی امور آبفار تایباد در مانور مواجهه با زلزله

۱۳ آذر ۱۳۹۷ - بازدید 163

امور آبفار تایباد با حضور در مانور مواجهه با زلزله که با حضور فرماندار این شهرستان انجام شد، آمادگی خود را در هنگام وقوع این بلای طبیعی به نمایش گذاشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این مانور که به مناسبت روز ملی مانور زلزله و ایمنی مدارس با حضور فرماندار و سایر دستگاههای اجرایی تایباد در محل دبیرستان امام جعفر صادق (ع) برگزار گردید اکیپ مدیریت بحران امور آبفار این شهرستان جهت پشتیبانی، تامین آب شرب و رفع حوادث احتمالی به محل مانور اعزام شد.

فرماندار شهرستان تایباد در خصوص لزوم آمادگی دستگاه های اجرایی و اقدام به موقع آنان در مقابل حوادث و بلایای طبیعی مطالبی را بیان و با اشاره بر شناسایی واحدهای دارای استحکام بنای ضعیف، بر نقش دفتر نظام مهندسی و بنیاد مسکن در مقاوم سازی آنها تاکید کرد.

شرافتی راد، در پایان از مسئولین و پرسنل دستگاههای اجرایی سطح شهرستان جهت حضور در این مانور تقدیر و تشکر نمود.

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی تایباد بیان کرد: این مانور با هدف مدیریت صحیح، تهیه تجهیزات و امکانات مورد نیاز و ایجاد آمادگی لازم در هنگام بروز بحران های ناشی از وقوع بلایای طبیعی انجام شد.

سید هادی نمازی افزود: ارزیابی میزان آمادگی اکیپ های مدیریت بحران و ارتقاء آن ها، تجهیزات عملیاتی حوزه آب و فاضلاب و همچنین شناسایی قابلیت ها و توانمندی های کارکنان در شرایط اضطراری از دیگر موارد مد نظر در این مانور بود.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 377 | کل بازدیدکنندگان : 553400 | تعداد کاربران بر خط : 0