اخبار و رویدادها

نمایش آمادگی امور آبفار خوشاب در مانور مواجهه با زلزله

۱۲ آذر ۱۳۹۷ - بازدید 149

اکیپ بحران آبفار خوشاب در مانور مواجهه با زلزله که با حضور فرماندار و امام جمعه این شهرستان انجام شد، آمادگی خود را در هنگام وقوع این بلای طبیعی به نمایش گذاشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست امور آبفار خوشاب گفت: 5 اکیپ مدیریت بحران این امور در مانور مذکور که با هدف مدیریت صحیح، تهیه تجهیزات و امکانات مورد نیاز و ایجاد آمادگی لازم در هنگام بروز بحران های ناشی از وقوع بلایای طبیعی انجام شد با امکانات و تجهیزات کامل شرکت کردند.

جعفر اسماعیلی نیا، ارزیابی میزان آمادگی اکیپ های مدیریت بحران و ارتقاء سطح کمی و کیفی آنها، بروزرسانی تجهیزات عملیاتی حوزه آب و همچنین شناسایی قابلیت ها و توانمندی های کارکنان در شرایط اضطراری را از دیگر موارد مد نظر در این مانور برشمرد.

فرماندار شهرستان خوشاب که شخصا در محل مانور حاضر بود در خصوص لزوم آمادگی دستگاه های اجرایی و اقدام به موقع آنان در مقابل حوادث و بلایای طبیعی مطالبی را بیان و از حضور دستگاه ها تقدیر و قدردانی کرد.

همچنین، اکیپ های آبداران امور آبفار خوشاب با تجهیزات کامل همزمان در 4 نقطه دیگر این شهرستان در مانورهای روستاهای رباط جز، شم آباد، نوده انقلاب و مشکان شرکت کردند.

 

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 372 | کل بازدیدکنندگان : 553395 | تعداد کاربران بر خط : 1