اخبار و رویدادها

هم‌اندیشی رسانه و نیرو و تقدیر مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو از مدیران روابط عمومی و خبرنگاران فعال در صنعت آب و برق خراسان رضوی

۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - بازدید 401

نشست هم اندیشی روابط عمومی های شرکت های صنعت آب و برق خراسان رضوی و تقدیر مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو از مدیران روابط عمومی و خبرنگاران فعال در این عرصه در مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در این مراسم مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو ایجاد فضای رقابتی، اشراف به حوزه رسانه های نوین و فضای سایبری را از ویژگی های مهم مدیران روابط عمومی برشمرد.

صدیقه ببران گفت: بخش رسانه ای و افکار عمومی برای ما مهم است و باید تلاش کنیم تا اقدامات و فعالیت های وزارت نیرو و انرژی و شرکت های زیرمجموعه اش به درستی توسط رسانه ها منتقل شود.

ببران همچنین در باره اهمیت رسانه و خبرنگار، تعامل صنعت آب و برق و حوزه رسانه و روزنامه نگار تخصصی آب و انرژی مطالبی بیان کرد.

وی از رسانه ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی نام برد و با بیان اینکه وارد عصرجدید روزنامه نگاری شده ایم افزود: این مهم تعامل میان روزنامه نگاران، دولت و مردم را افزایش داده و منجر به ایجاد جریان اطلاع رسانی دو سویه و چند سویه شده است و در حال حاضر شاهد تعارض میان روزنامه نگاری سنتی و مدرن هستیم.
مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو، روزنامه نگاران را  حلقه میان حاکمیت و مردم دانست و درست نویسی و اعتمادسازی را از جمله ویژگی های یک روزنامه نگار خوب توصیف کرد.
صدیقه ببران در همین رابطه به آبرسانی به پنج هزار روستا و همچنین برق دارشدن روستاهای زیر 10 خانوار در دولت تدبیر امید اشاره کرد و بیان کرد: این خبر از جمله مطالبی است که باعث ایجاد امید در جامعه و مردم می شود.
ببران در بخش دیگری از سخنانش به 10 دوره آموزش تخصصی در دو حوزه آب و انرژی که وزارت نیرو با همکاری سازمان جهانی یونسکو تدوین کرده و از مهرماه 98 برگزار خواهد شد خبر داد و افزود: در همین رابطه خراسان رضوی به عنوان یکی از استان های پایلوت برای ارائه خدمات به استان های همجوار انتخاب شده است.

در ادامه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی از نقش رسانه ها و خبرنگاران در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در انتقال اطلاعات حوزه آب به جامعه تقدیر کرد.

محمد علایی با اشاره به اینکه ما توانستیم بحث همیاران آب را موفق‌تر از تجربه کرمان انجام دهیم، تصریح کرد: این طرح روز عید فطر رونمایی و هفته پیش تصویب نهایی خدمت وزیر تقدیم شد.

علایی گفت: اگر می‌گوییم مدیریت افکار عمومی، بنابراین مدیران ما باید پاسخگو باشند. فضای استان، فضای کاری با انسجام بالای مدیریتی بوده و فصایی نیست که یکدیگر را متهم کنند. فرق بین مدیر ضعیف و قوی بحث روابط عمومی بوده زیرا پنجره و شاهرگ اصلی است که تهدیدها و فرصت‌ها از بیرون و قوت‌ها و ضعف‌‎ها را از درون تعریف می‌کند و مدیر بر اساس آن می‌تواند مدیریت کند.

در پایان این مراسم از مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه وزارت نیرو و خبرنگاران مرتبط با حوزه آب و برق استان با اهداء لوح تقدیر و گلدان “کم آب بر” قدردانی گردید.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 325 | کل بازدیدکنندگان : 970276 | تعداد کاربران بر خط : 0