اخبار و رویدادها

پیام سرپرست آبفار خراسان رضوی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - بازدید 336

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در پیامی، فرا رسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی را به تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، در پیام مهندس سهرابی آمده است:

روابط عمومی در سازمان‌ها نقش یک بازوی مشورتی را دارند که این فرصت را به هر مجموعه می‌دهد تا خدمات خود را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کرده و از توان، ظرفیت و جایگاه رسانه‌ها برای آگاهی بخشی عمومی استفاده کند.

روابط عمومی یک سازمان یعنی چشم بينا، گوش شنوا، زبان گويا و در یک کلام آیینه­‌ تمام ‌نمای سازمان که در عین حساسیت کار، از آن می توان به عنوان سخت ترين کار در دستگاه هاي اجرايي یاد کرد. حقیقتا کار در حوزه روابط عمومی یک عشق است و کسانی که وارد این عرصه می شوند علاقمند و عاشق واقعی آن هستند.

اینجانب، 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی همکاران خوبم در حوزه ی روابط عمومی تبریک عرض می نمایم و امیدوارم در عرصه خدمت بی منت، خوش درخشیده تا بتوانیم سهم خود را در امر آبرسانی به روستاییان عزیز، خصوصاً به سرزمینی که مزین به وجود بارگاه مقدس و ملکوتی امام مهربانی ها حضرت رضا (ع) می باشد ادا نموده، سربلندی و عزت همه شما عزیزان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 388 | کل بازدیدکنندگان : 964875 | تعداد کاربران بر خط : 1