اخبار و رویدادها

برگزاری کارگاه آموزشی کنترل کیفیت آب شرب روستایی در امور آبفار نیشابور

۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - بازدید 285

با حضور کارشناسان و آبداران روستایی امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نیشابور، کارگاه آموزشی – توجیهی کنترل کیفیت آب شرب در امور آبفار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، مدیر امور آبفار نیشابور گفت: این کارگاه آموزشی به صورت فصلی برگزار شده و هدف از برگزاری آن، آشنایی آبداران روستایی با مباحث کنترل کیفیت آب و افزایش سطح آگاهی و به روزرسانی اطلاعات آنها در حوزه کنترل کیفی و بهره برداری صحیح از دستگاه‌های هیدرو کلیریناتور است.

فرهاد ذوالجناحی افزود: مباحث  مفیدی در این کارگاه مطرح شد که از مهمترین آن‌ها می‌توان به نحوه تکمیل فرم کلرسنجی، كنترل كيفي، روش‌هاي كلرزني، آشنايي با دستگاه‌هاي كلرزن گازي، برقی و هيدروكلريناتور و نحوه نگهداری پرکلرین اشاره کرد.

وی اضافه کرد: همچنین در این کارگاه، روش‌هاي جلوگيري از بروز حوادث احتمالي در برخورد با نشت گاز و گاز گرفتگي مطرح شد و یکی از نکات مهمی که مورد تاکید جدی قرار گرفت قفل زدن درب مخازن و منابع بود که آبداران ملزم هستند هرچه سریعتر آن را مورد بررسی قرار دهند.

ذوالجناحی اظهار داشت: آشنایی با قوانین، آیین نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و نظام‌نامه حفاظت، ایمنی و سلامت کار و بهداشت روانی در محیط کار از دیگر موارد ارائه شده در این کارگاه بود.

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

آمار بازدیدها
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 231 | کل بازدیدکنندگان : 367118 | تعداد کاربران بر خط : 0